Friday 29 September 2023

1 USD në BMD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Bermudan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Bermudan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Bermudan ose Dollar Bermudan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar Bermudan kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Bermudan?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

1,00 Dollar Bermudan

1 USD = 1,00 BMD

1 BMD = 1,000 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollar Bermudan conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2023 08:42

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar Bermudan = 1,00

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollar Bermudan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar Bermudan me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dollar Bermudan (BMD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

How much is 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) in BMD (Dollar Bermudan)? Online exchange rate calculator between USD & BMD. Calculator tool to convert between any two currencies. Calculator tool to convert between any two currencies. Curvert - Currency & Cryptocurrencies Converter.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYBMD
USD11.05841.22120.74500.00671
EUR0.944811.15380.70390.00630.9448
GBP0.81890.866710.61000.00550.8189
CAD1.34241.42071.639310.00901.3424
JPY149.4325158.1589182.4891111.32111149.4325
BMD11.05841.22120.74500.00671

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar Bermudan (BMD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to BMD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar Bermudan është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për BMD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në September 29, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Bermudan është përditësuar të fundit në September 29, 2023. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BMD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Bermudan = 1,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.