Sunday 23 June 2024

1 USD në FJD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Fijian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Fijian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.06.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Fijian ose Dollar Fijian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar Fijian kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Fijian?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

2,24 Dollar Fijian

1 USD = 2,24 FJD

1 FJD = 0,446 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollar Fijian conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 23 qershor 2024 në 7:30:17 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar Fijian = 2,24

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollar Fijian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar Fijian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dollar Fijian (FJD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to FJD (Dollar Fijian) ✅ USD to FJD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Dollar Fijian (FJD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Dollar Fijian ( FJD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Fijian në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në FJD Ndryshimet Ndryshimet %
Juni 23, 2024 të dielën 1 USD = 2.24275087 FJD - -
Juni 22, 2024 e shtune 1 USD = 2.24275087 FJD - -
Juni 21, 2024 e premte 1 USD = 2.24275087 FJD - -
Juni 20, 2024 e enjte 1 USD = 2.24275087 FJD - -
Juni 19, 2024 e mërkurë 1 USD = 2.24275087 FJD - -
Juni 18, 2024 e marte 1 USD = 2.24275087 FJD - -
Juni 17, 2024 e hënë 1 USD = 2.24275087 FJD - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYFJD
USD11.07041.26540.73000.00630.4459
EUR0.934311.18220.68200.00580.4166
GBP0.79030.845910.57690.00490.3524
CAD1.37001.46641.733510.00860.6108
JPY159.7750171.0196202.1714116.6284171.2407
FJD2.24282.40062.83791.63710.01401

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar Fijian (FJD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to FJD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar Fijian është monedha në Fiji. Simbol për USD është $. Simbol për FJD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juni 23, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Fijian është përditësuar të fundit në Juni 23, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. FJD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Fijian = 2,24.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.