Tuesday 23 April 2024

1 USD në LRD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Liberisë konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Liberisë. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Liberisë ose Dollar Liberisë për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar Liberisë kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Liberisë?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

193,20 Dollar Liberisë

1 USD = 193,20 LRD

1 LRD = 0,00518 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollar Liberisë conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 22 prill 2024 në 2:05:11 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar Liberisë = 193,20

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollar Liberisë

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar Liberisë me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dollar Liberisë (LRD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to LRD (Dollar Liberisë) ✅ USD to LRD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Dollar Liberisë (LRD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Dollar Liberisë ( LRD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Liberisë në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në LRD Ndryshimet Ndryshimet %
April 22, 2024 e hënë 1 USD = 193.19938176 LRD - -
April 21, 2024 të dielën 1 USD = 193.19938176 LRD - -
April 20, 2024 e shtune 1 USD = 193.19938176 LRD - -
April 19, 2024 e premte 1 USD = 193.08746862 LRD -0.11191314 LRD -0.05792624 %
April 18, 2024 e enjte 1 USD = 193.31142471 LRD +0.22395608 LRD +0.11598685 %
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 193.31142471 LRD - -
April 16, 2024 e marte 1 USD = 193.01293187 LRD -0.29849284 LRD -0.15441035 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYLRD
USD11.06521.23530.73000.00650.0052
EUR0.938811.15970.68530.00610.0049
GBP0.80950.862310.59100.00520.0042
CAD1.36991.45921.692210.00890.0071
JPY154.7530164.8397191.1616112.967910.8009
LRD193.2144205.8080238.6719141.04431.24851

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar Liberisë (LRD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to LRD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar Liberisë është monedha në Liberi. Simbol për USD është $. Simbol për LRD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 23, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Liberisë është përditësuar të fundit në April 23, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. LRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Liberisë = 193,20.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.