Sunday 21 April 2024

1 USD në ZWD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Zimbabve konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zimbabve. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zimbabve ose Dollar Zimbabve për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar Zimbabve kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Zimbabve?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

Dollar Zimbabve

1 USD = ZWD

1 ZWD = inf USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollar Zimbabve conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 20 prill 2024 në 1:55:11 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar Zimbabve =

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollar Zimbabve

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar Zimbabve me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dollar Zimbabve (ZWD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to ZWD (Dollar Zimbabve) ✅ USD to ZWD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Dollar Zimbabve (ZWD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPY
USD11.06671.23690.72470.0065
EUR0.937511.15960.67940.0061
GBP0.80850.862410.58590.0052
CAD1.38001.47191.706910.0089
JPY154.6250164.9327191.2557112.05121

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar Zimbabve (ZWD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to ZWD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar Zimbabve është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për ZWD është Z.$. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 21, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zimbabve është përditësuar të fundit në April 21, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. ZWD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Zimbabve = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.