Friday 19 April 2024

1 USD në BND - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollarë Brunei konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollarë Brunei. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollarë Brunei ose Dollarë Brunei për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollarë Brunei kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollarë Brunei?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

1,36 Dollarë Brunei

1 USD = 1,36 BND

1 BND = 0,734 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollarë Brunei conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 19 prill 2024 në 1:50:12 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollarë Brunei = 1,36

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollarë Brunei

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollarë Brunei me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dollarë Brunei (BND) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to BND (Dollarë Brunei) ✅ USD to BND Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Dollarë Brunei (BND) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Dollarë Brunei ( BND )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollarë Brunei në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në BND Ndryshimet Ndryshimet %
April 19, 2024 e premte 1 USD = 1.36513553 BND - -
April 18, 2024 e enjte 1 USD = 1.35895046 BND -0.00618508 BND -0.45307408 %
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 1.36544496 BND +0.00649450 BND +0.47790574 %
April 16, 2024 e marte 1 USD = 1.36573028 BND +0.00028532 BND +0.02089567 %
April 15, 2024 e hënë 1 USD = 1.35934947 BND -0.00638081 BND -0.46720841 %
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 1.35647663 BND -0.00287284 BND -0.21133906 %
April 13, 2024 e shtune 1 USD = 1.35907420 BND +0.00259757 BND +0.19149355 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYBND
USD11.06551.23970.72690.00650.7325
EUR0.938511.16350.68220.00610.6875
GBP0.80660.859510.58630.00520.5909
CAD1.37581.46591.705610.00891.0078
JPY154.5505164.6721191.6002112.33661113.2125
BND1.36511.45451.69240.99230.00881

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollarë Brunei (BND)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to BND kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollarë Brunei është monedha në Brunei. Simbol për USD është $. Simbol për BND është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 19, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollarë Brunei është përditësuar të fundit në April 19, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollarë Brunei = 1,36.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.