Monday 26 February 2024

1 USD në AWG - Shtetet e Bashkuara Dollar në Aruban Florin konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Aruban Florin. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.02.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Aruban Florin ose Aruban Florin për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Aruban Florin kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Aruban Florin?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

1,80 Aruban Florin

1 USD = 1,80 AWG

1 AWG = 0,556 USD

Shtetet e Bashkuara DollarAruban Florin conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 26 shkurt 2024 në 9:15:13 e paradites, GMT+1

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Aruban Florin = 1,80

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Aruban Florin

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Aruban Florin me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Aruban Florin (AWG) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to AWG (Aruban Florin) ✅ USD to AWG Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Aruban Florin (AWG) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Aruban Florin ( AWG )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Aruban Florin në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në AWG Ndryshimet Ndryshimet %
Februar 26, 2024 e hënë 1 USD = 1.79999856 AWG - -
Februar 25, 2024 të dielën 1 USD = 1.79999856 AWG - -
Februar 24, 2024 e shtune 1 USD = 1.79999856 AWG - -
Februar 23, 2024 e premte 1 USD = 1.80250007 AWG +0.00250151 AWG +0.13897276 %
Februar 22, 2024 e enjte 1 USD = 1.79999856 AWG -0.00250151 AWG -0.13877989 %
Februar 21, 2024 e mërkurë 1 USD = 1.80250007 AWG +0.00250151 AWG +0.13897276 %
Februar 20, 2024 e marte 1 USD = 1.79999856 AWG -0.00250151 AWG -0.13877989 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYAWG
USD11.08481.26790.74020.00660.5556
EUR0.921911.16890.68240.00610.5121
GBP0.78870.855510.58380.00520.4382
CAD1.35101.46551.713010.00900.7506
JPY150.6350163.4025190.9940111.4993183.6861
AWG1.80001.95262.28231.33240.01191

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Aruban Florin (AWG)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to AWG kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Aruban Florin është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për AWG është ƒ. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Februar 26, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Aruban Florin është përditësuar të fundit në Februar 26, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AWG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Aruban Florin = 1,80.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.