Sunday 26 May 2024

1 USD në TTD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Trinidad dhe Tobago Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Trinidad dhe Tobago Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.05.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Trinidad dhe Tobago Dollar ose Trinidad dhe Tobago Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Trinidad dhe Tobago Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Trinidad dhe Tobago Dollar?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

6,78 Trinidad dhe Tobago Dollar

1 USD = 6,78 TTD

1 TTD = 0,147 USD

Shtetet e Bashkuara DollarTrinidad dhe Tobago Dollar conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 26 maj 2024 në 4:55:13 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Trinidad dhe Tobago Dollar = 6,78

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Trinidad dhe Tobago Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Trinidad dhe Tobago Dollar me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Trinidad dhe Tobago Dollar (TTD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to TTD (Trinidad dhe Tobago Dollar) ✅ USD to TTD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Trinidad dhe Tobago Dollar (TTD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Trinidad dhe Tobago Dollar ( TTD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Trinidad dhe Tobago Dollar në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në TTD Ndryshimet Ndryshimet %
Mai 26, 2024 të dielën 1 USD = 6.78306405 TTD - -
Mai 25, 2024 e shtune 1 USD = 6.78306405 TTD - -
Mai 24, 2024 e premte 1 USD = 6.80841793 TTD +0.02535388 TTD +0.37378214 %
Mai 23, 2024 e enjte 1 USD = 6.79417060 TTD -0.01424733 TTD -0.20926045 %
Mai 22, 2024 e mërkurë 1 USD = 6.79144821 TTD -0.00272239 TTD -0.04006954 %
Mai 21, 2024 e marte 1 USD = 6.79463224 TTD +0.00318403 TTD +0.04688296 %
Mai 20, 2024 e hënë 1 USD = 6.76832694 TTD -0.02630530 TTD -0.38714830 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYTTD
USD11.08551.26640.73140.00640.1474
EUR0.921311.16670.67380.00590.1358
GBP0.78960.857110.57760.00500.1164
CAD1.36721.48401.731410.00870.2016
JPY156.9550170.3718198.7756114.8045123.1393
TTD6.78317.36298.59044.96150.04321

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Trinidad dhe Tobago Dollar (TTD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to TTD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Trinidad dhe Tobago Dollar është monedha në Trinidad dhe Tobago. Simbol për USD është $. Simbol për TTD është TT$. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 26, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Trinidad dhe Tobago Dollar është përditësuar të fundit në Mai 26, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. TTD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Trinidad dhe Tobago Dollar = 6,78.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.