Sunday 25 February 2024

1 USD në PAB - Shtetet e Bashkuara Dollar në Panamez Balboa konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Panamez Balboa. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.02.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Panamez Balboa ose Panamez Balboa për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Panamez Balboa kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Panamez Balboa?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

0,999 Panamez Balboa

1 USD = 0,999 PAB

1 PAB = 1,00 USD

Shtetet e Bashkuara DollarPanamez Balboa conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 25 shkurt 2024 në 9:10:11 e paradites, GMT+1

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Panamez Balboa = 0,999

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Panamez Balboa

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Panamez Balboa me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Panamez Balboa (PAB) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to PAB (Panamez Balboa) ✅ USD to PAB Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Panamez Balboa (PAB) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Panamez Balboa ( PAB )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Panamez Balboa në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në PAB Ndryshimet Ndryshimet %
Februar 25, 2024 të dielën 1 USD = 0.99912377 PAB - -
Februar 24, 2024 e shtune 1 USD = 1.00021204 PAB +0.00108828 PAB +0.10892309 %
Februar 23, 2024 e premte 1 USD = 1.00041017 PAB +0.00019812 PAB +0.01980812 %
Februar 22, 2024 e enjte 1 USD = 0.99995800 PAB -0.00045217 PAB -0.04519810 %
Februar 21, 2024 e mërkurë 1 USD = 1.00009701 PAB +0.00013901 PAB +0.01390135 %
Februar 20, 2024 e marte 1 USD = 0.99981403 PAB -0.00028297 PAB -0.02829474 %
Februar 19, 2024 e hënë 1 USD = 1.00004600 PAB +0.00023197 PAB +0.02320107 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYPAB
USD11.08341.26790.74150.00661.0009
EUR0.923111.17030.68440.00610.9239
GBP0.78870.854510.58480.00520.7894
CAD1.34871.46111.710010.00901.3498
JPY150.4850163.0302190.7999111.58201150.6171
PAB0.99911.08241.26680.74080.00661

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Panamez Balboa (PAB)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to PAB kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Panamez Balboa është monedha në Panama. Simbol për USD është $. Simbol për PAB është ฿. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Februar 25, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Panamez Balboa është përditësuar të fundit në Februar 25, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. PAB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Panamez Balboa = 0,999.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.