Saturday 25 May 2024

1 USD në SZL - Shtetet e Bashkuara Dollar në Swazi Lilangeni konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Swazi Lilangeni. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.05.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Swazi Lilangeni ose Swazi Lilangeni për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Swazi Lilangeni kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Swazi Lilangeni?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

18,37 Swazi Lilangeni

1 USD = 18,37 SZL

1 SZL = 0,0544 USD

Shtetet e Bashkuara DollarSwazi Lilangeni conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 25 maj 2024 në 4:00:15 e paradites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Swazi Lilangeni = 18,37

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Swazi Lilangeni

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Swazi Lilangeni me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Swazi Lilangeni (SZL) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to SZL (Swazi Lilangeni) ✅ USD to SZL Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Swazi Lilangeni (SZL) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Swazi Lilangeni ( SZL )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Swazi Lilangeni në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në SZL Ndryshimet Ndryshimet %
Mai 25, 2024 e shtune 1 USD = 18.37120864 SZL - -
Mai 24, 2024 e premte 1 USD = 18.42910324 SZL +0.05789460 SZL +0.31513767 %
Mai 23, 2024 e enjte 1 USD = 18.20167455 SZL -0.22742869 SZL -1.23407353 %
Mai 22, 2024 e mërkurë 1 USD = 18.14157687 SZL -0.06009769 SZL -0.33017670 %
Mai 21, 2024 e marte 1 USD = 18.23054345 SZL +0.08896659 SZL +0.49040162 %
Mai 20, 2024 e hënë 1 USD = 18.23021111 SZL -0.00033235 SZL -0.00182302 %
Mai 19, 2024 të dielën 1 USD = 18.19471989 SZL -0.03549121 SZL -0.19468350 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYSZL
USD11.08551.27420.73110.00640.0544
EUR0.921311.17390.67360.00590.0501
GBP0.78480.851910.57380.00500.0427
CAD1.36781.48471.742810.00870.0745
JPY156.9650170.3827200.0049114.761518.5440
SZL18.371419.941823.408813.43180.11701

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Swazi Lilangeni (SZL)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to SZL kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Swazi Lilangeni është monedha në Swaziland. Simbol për USD është $. Simbol për SZL është E. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 25, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Swazi Lilangeni është përditësuar të fundit në Mai 25, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SZL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Swazi Lilangeni = 18,37.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.