Friday 08 December 2023

1 USD në WST - Shtetet e Bashkuara Dollar në Samoan Tala konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Samoan Tala. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 08.12.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Samoan Tala ose Samoan Tala për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Samoan Tala kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Samoan Tala?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

2,76 Samoan Tala

1 USD = 2,76 WST

1 WST = 0,362 USD

Shtetet e Bashkuara DollarSamoan Tala conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 17 nëntor 2023 në 11:15:27 e paradites, GMT+1

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Samoan Tala = 2,76

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Samoan Tala

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Samoan Tala me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Samoan Tala (WST) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to WST (Samoan Tala) ✅ USD to WST Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Samoan Tala (WST) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Samoan Tala ( WST )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Samoan Tala në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në WST Ndryshimet Ndryshimet %
Dezember 2, 2023 e shtune 1 USD = 2.764646 WST - -
Dezember 3, 2023 të dielën 1 USD = 2.764646 WST - -
Dezember 4, 2023 e hënë 1 USD = 2.764646 WST - -
Dezember 5, 2023 e marte 1 USD = 2.764646 WST - -
Dezember 6, 2023 e mërkurë 1 USD = 2.764646 WST - -
Dezember 7, 2023 e enjte 1 USD = 2.764646 WST - -
Dezember 8, 2023 e premte 1 USD = 2.764646 WST - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYWST
USD11.09141.26010.72980.00670.3655
EUR0.916311.15460.66870.00610.3349
GBP0.79360.866110.57920.00530.2900
CAD1.37021.49541.726610.00920.5008
JPY149.4650163.1234188.3409109.0799154.6282
WST2.73602.98613.44771.99680.01831

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Samoan Tala (WST)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to WST kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Samoan Tala është monedha në Samoa. Simbol për USD është $. Simbol për WST është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Dezember 08, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Samoan Tala është përditësuar të fundit në Dezember 08, 2023. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. WST faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Samoan Tala = 2,76.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.