Sunday 21 April 2024

1 USD në BBD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Barbadian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Barbadian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Barbadian ose Dollar Barbadian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar Barbadian kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Barbadian?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

2,01 Dollar Barbadian

1 USD = 2,01 BBD

1 BBD = 0,496 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollar Barbadian conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 21 prill 2024 në 12:50:11 e paradites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar Barbadian = 2,01

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollar Barbadian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar Barbadian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dollar Barbadian (BBD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to BBD (Dollar Barbadian) ✅ USD to BBD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Dollar Barbadian (BBD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Dollar Barbadian ( BBD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Barbadian në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në BBD Ndryshimet Ndryshimet %
April 21, 2024 të dielën 1 USD = 2.01471548 BBD - -
April 20, 2024 e shtune 1 USD = 2.01927601 BBD +0.00456053 BBD +0.22636084 %
April 19, 2024 e premte 1 USD = 2.01863605 BBD -0.00063996 BBD -0.03169259 %
April 18, 2024 e enjte 1 USD = 2.01755271 BBD -0.00108334 BBD -0.05366690 %
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 2.01812682 BBD +0.00057411 BBD +0.02845559 %
April 16, 2024 e marte 1 USD = 2.01809831 BBD -0.00002851 BBD -0.00141267 %
April 15, 2024 e hënë 1 USD = 2.01424068 BBD -0.00385762 BBD -0.19115144 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYBBD
USD11.06671.23690.72470.00650.4963
EUR0.937511.15960.67940.00610.4653
GBP0.80850.862410.58590.00520.4013
CAD1.38001.47191.706910.00890.6849
JPY154.6250164.9327191.2557112.0512176.7479
BBD2.01472.14902.49201.46000.01301

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar Barbadian (BBD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to BBD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar Barbadian është monedha në Barbados. Simbol për USD është $. Simbol për BBD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 21, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Barbadian është përditësuar të fundit në April 21, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BBD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Barbadian = 2,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.