Thursday 23 May 2024

1 USD në GYD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar guajanaez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar guajanaez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.05.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar guajanaez ose Dollar guajanaez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar guajanaez kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar guajanaez?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

209,33 Dollar guajanaez

1 USD = 209,33 GYD

1 GYD = 0,00478 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollar guajanaez conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 23 maj 2024 në 4:40:12 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar guajanaez = 209,33

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollar guajanaez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar guajanaez me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dollar guajanaez (GYD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to GYD (Dollar guajanaez) ✅ USD to GYD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Dollar guajanaez (GYD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Dollar guajanaez ( GYD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar guajanaez në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në GYD Ndryshimet Ndryshimet %
Mai 23, 2024 e enjte 1 USD = 209.46795140 GYD - -
Mai 22, 2024 e mërkurë 1 USD = 209.46795140 GYD - -
Mai 21, 2024 e marte 1 USD = 209.38023451 GYD -0.08771690 GYD -0.04187605 %
Mai 20, 2024 e hënë 1 USD = 208.50708924 GYD -0.87314526 GYD -0.41701418 %
Mai 19, 2024 të dielën 1 USD = 208.11654527 GYD -0.39054398 GYD -0.18730489 %
Mai 18, 2024 e shtune 1 USD = 208.11654527 GYD - -
Mai 17, 2024 e premte 1 USD = 209.51183742 GYD +1.39529215 GYD +0.67043788 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYGYD
USD11.08461.27150.73160.00640.0048
EUR0.922011.17230.67450.00590.0044
GBP0.78650.853010.57540.00500.0038
CAD1.36691.48261.738010.00870.0065
JPY157.0575170.3481199.7044114.901810.7503
GYD209.3334227.0477266.1751153.14631.33281

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar guajanaez (GYD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to GYD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar guajanaez është monedha në Guyana. Simbol për USD është $. Simbol për GYD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 23, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar guajanaez është përditësuar të fundit në Mai 23, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GYD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar guajanaez = 209,33.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.