Sunday 10 December 2023

1 USD në IMP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Manx paund konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Manx paund. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 10.12.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Manx paund ose Manx paund për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Manx paund kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Manx paund?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

0,805 Manx paund

1 USD = 0,805 IMP

1 IMP = 1,24 USD

Shtetet e Bashkuara DollarManx paund conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 17 nëntor 2023 në 11:46:50 e paradites, GMT+1

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Manx paund = 0,805

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Manx paund

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Manx paund me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Manx paund (IMP) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to IMP (Manx paund) ✅ USD to IMP Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Manx paund (IMP) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Manx paund ( IMP )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Manx paund në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në IMP Ndryshimet Ndryshimet %
Dezember 4, 2023 e hënë 1 USD = 0.805105 IMP - -
Dezember 5, 2023 e marte 1 USD = 0.805105 IMP - -
Dezember 6, 2023 e mërkurë 1 USD = 0.805105 IMP - -
Dezember 7, 2023 e enjte 1 USD = 0.805105 IMP - -
Dezember 8, 2023 e premte 1 USD = 0.805105 IMP - -
Dezember 9, 2023 e shtune 1 USD = 0.805105 IMP - -
Dezember 10, 2023 të dielën 1 USD = 0.805105 IMP - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYIMP
USD11.09491.25480.73280.00691.2537
EUR0.913311.14600.66930.00631.1450
GBP0.79690.872610.58400.00550.9991
CAD1.36461.49411.712210.00941.7107
JPY144.8640158.6154181.7753106.16251181.6158
IMP0.79760.87341.00090.58450.00551

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Manx paund (IMP)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to IMP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Manx paund është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për IMP është £. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Dezember 10, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Manx paund është përditësuar të fundit në Dezember 10, 2023. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. IMP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Manx paund = 0,805.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.