USD në GYD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar guajanaez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar guajanaez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 15.08.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar guajanaez ose Dollar guajanaez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar guajanaez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 15.08.2022 12:50
1 USD ($)
=
209,06416 GYD ($)
1 USD = 209,064160 GYD
0,004783 USD = 1 GYD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar guajanaez?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar guajanaez = 209,06

Konvertimi USD në Dollar guajanaez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar guajanaez me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYGYD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.176610.762610.007320.00465
GBPinf0.8499010.648140.006220.00395
CADinf1.311291.5428810.009590.00610
JPYinf136.69961160.84252104.2483010.63573
GYDinf215.02894253.00581163.982921.573001

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar guajanaez (GYD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to GYD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar guajanaez është monedha në Guyana. Simbol për USD është $. Simbol për GYD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në August 15, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar guajanaez është përditësuar të fundit në August 15, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GYD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar guajanaez = 209,06.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.