Tuesday 26 September 2023

USD në JEP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Jersey konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Pound Jersey. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Pound Jersey ose Pound Jersey për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Pound Jersey kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Jersey?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

0,820 Pound Jersey

1 USD = 0,820 JEP

1 JEP = 1,22 USD

Shtetet e Bashkuara DollarPound Jersey conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2023 08:04

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Pound Jersey = 0,820

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Pound Jersey

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Pound Jersey me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYJEP
USD11.05971.21650.74120.00671.2214
EUR0.943611.14790.69940.00631.1525
GBP0.82210.871210.60930.00551.0040
CAD1.34911.42971.641210.00911.6478
JPY148.9040157.7992181.1374110.37211181.8693
JEP0.81870.86770.99600.60690.00551

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Pound Jersey (JEP)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to JEP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Pound Jersey është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për JEP është £. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në September 26, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Pound Jersey është përditësuar të fundit në September 26, 2023. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JEP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Jersey = 0,820.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.