SHP në USD - Shën Helena Pound në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shën Helena Pound to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 10.08.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shën Helena Pound monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shën Helena Pound to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 10.08.2022 17:12
1 SHP (£)
=
1,22739 USD ($)
1 SHP = 1,227392 USD
0,814736 SHP = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shën Helena Pound në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Shën Helena Pound kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,23

Konvertimi SHP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SHP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 SHP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYSHP
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.182540.757580.007290.70279
GBPinf0.8456310.640630.006160.59430
CADinf1.320001.5609610.009620.92768
JPYinf137.25986162.31589103.98499196.46492
SHPinf1.422901.682641.077960.010371

Vendet që paguajnë me Shën Helena Pound (SHP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Konvertoni Shën Helena Pound në monedha të tjera botërore


nga SHP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Shën Helena Pound është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për SHP është £. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Shën Helena Pound u ndryshua së fundmi në August 11, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në August 11, 2022. SHP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shën Helena Pound në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,23.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.