SRD në CNY - Dollar surinamez në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 06.08.2020 05:36
1 SRD ($)
=
0,93168 CNY (¥)
1 SRD = 0,931683 CNY
1,073326 SRD = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Kineze juan?

Dollar surinamez kurs në Kineze juan = 0,93

Konvertimi SRD në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYSRD
USD11.187301.312310.753320.009470.144160.13408
EUR0.8422511.105290.634480.007980.121420.11293
GBP0.762020.9047410.574040.007220.109850.10217
CAD1.327461.576101.7420410.012570.191370.17799
JPY105.59450125.37267138.5727479.54628115.2228214.15849
CNY6.936608.235849.102965.225460.0656910.93008
SRD7.458048.854959.787265.618280.070631.075171

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga SRD to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për SRD është $. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në August 06, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në August 06, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Kineze juan = 0,93.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.