TWD në USD - Re Dollar Tajvani në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Re Dollar Tajvani to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Re Dollar Tajvani monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Re Dollar Tajvani to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 16:09
1 TWD (NT$)
=
0,00000 USD ($)
1 TWD = USD
inf TWD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Re Dollar Tajvani në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Re Dollar Tajvani kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar =

Konvertimi TWD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TWD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 TWD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYTWD
USD11.216321.397450.824040.009210.03608
EUR0.8221511.148910.677490.007570.02966
GBP0.715590.8703910.589680.006590.02582
CAD1.213531.476051.6958510.011180.04378
JPY108.58504132.07465151.7421989.4786613.91727
TWD27.7196033.7160338.7367722.842130.255281

Vendet që paguajnë me Re Dollar Tajvani (TWD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga TWD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Re Dollar Tajvani është monedha në Taiwan. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për TWD është NT$. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Re Dollar Tajvani u ndryshua së fundmi në Mai 10, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Mai 10, 2021. TWD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Re Dollar Tajvani në Shtetet e Bashkuara Dollar = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.