100 UYU në NZD - Peso Uruguajane në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Peso Uruguajane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 31.10.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Peso Uruguajane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Peso Uruguajane to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 31.10.2020 16:07
100 UYU ($U)
=
3,51003 NZD ($)
1 UYU = 0,035100 NZD
28,489785 UYU = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Peso Uruguajane në Dollar Zelanda e Re?

Peso Uruguajane kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,04

Konvertimi UYU në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore UYU dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 100 UYU. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDUYU
USD11.167751.294500.750350.009560.666330.02334
EUR0.8563511.108540.642560.008180.570610.01999
GBP0.772500.9020910.579650.007380.514740.01803
CAD1.332701.556261.7251910.012730.888020.03110
JPY104.65504122.21088135.4759678.52835169.734882.44246
NZD1.500761.752511.942731.126100.0143410.03502
UYU42.8481550.0359155.4669332.151290.4094228.551041

Vendet që paguajnë me Peso Uruguajane (UYU)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga UYU to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Peso Uruguajane është monedha në Uruguay. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për UYU është $U. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Peso Uruguajane u ndryshua së fundmi në November 01, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në November 01, 2020. UYU faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Peso Uruguajane në Dollar Zelanda e Re = 0,04.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.