BIF në NOK - Franc Burundian në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc Burundian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 11.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc Burundian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc Burundian to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 11.07.2020 09:25
1 BIF
=
0,00491 NOK (kr)
1 BIF = 0,004908 NOK
203,762682 BIF = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc Burundian në Krone norvegjeze?

Franc Burundian kurs në Krone norvegjeze = 0,00

Konvertimi BIF në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BIF dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1 BIF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBIFNOK
USD11.130191.262710.734120.009360.000520.10579
EUR0.8848111.117250.649550.008280.000460.09360
GBP0.791950.8950610.581390.007410.000410.08378
CAD1.362181.539521.7200310.012750.000710.14411
JPY106.84050120.75033134.9081478.4337510.0555311.30279
BIF1,924.093902,174.596552,429.564871,412.5159418.009031203.55235
NOK9.4525810.6832311.935826.939320.088470.004911

Vendet që paguajnë me Franc Burundian (BIF)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga BIF to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Franc Burundian është monedha në Burundi. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për BIF është . Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Franc Burundian u ndryshua së fundmi në Juli 11, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Juli 11, 2020. BIF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc Burundian në Krone norvegjeze = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.