BND në USD - Dollarë Brunei në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollarë Brunei to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.11.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollarë Brunei monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollarë Brunei to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.11.2021 14:45
1 BND ($)
=
0,73098 USD ($)
1 BND = 0,730977 USD
1,368032 BND = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollarë Brunei në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollarë Brunei kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,73

Konvertimi BND në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BND dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BND. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBND
USD11.126351.332060.784640.008820.73026
EUR0.8878211.182640.696620.007830.64834
GBP0.750720.8455710.589040.006620.54822
CAD1.274471.435501.6976710.011230.93069
JPY113.44150127.77476151.1112789.01072182.84156
BND1.369381.542401.824101.074470.012071

Vendet që paguajnë me Dollarë Brunei (BND)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Convert Dollarë Brunei to other Popular World Currencies


nga BND to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollarë Brunei është monedha në Brunei. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BND është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollarë Brunei u ndryshua së fundmi në November 30, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në November 30, 2021. BND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollarë Brunei në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,73.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.