CDF në CAD - Franc kongolez në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc kongolez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 07.03.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc kongolez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc kongolez to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 07.03.2021 22:33
1 CDF
=
0,00064 CAD ($)
1 CDF = 0,000640 CAD
1.563,416064 CDF = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc kongolez në Dollar kanadez?

Franc kongolez kurs në Dollar kanadez = 0,00

Konvertimi CDF në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CDF dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 1 CDF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCDF
USD11.191611.384000.790260.009220.00050
EUR0.8392011.161450.663190.007740.00042
GBP0.722540.8609910.571000.006670.00036
CAD1.265401.507871.7513210.011670.00063
JPY108.40504129.17649150.0326585.6683210.05431
CDF1,996.000362,378.453272,762.465851,577.3621418.412431

Vendet që paguajnë me Franc kongolez (CDF)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga CDF to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc kongolez është monedha në Republika Demokratike e Kongos. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për CDF është . Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Franc kongolez u ndryshua së fundmi në März 08, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në März 08, 2021. CDF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc kongolez në Dollar kanadez = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.