5 EUR në NZD - euro në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë euro to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 10.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë euro monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga euro to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 10.07.2020 13:13
5 EUR (€)
=
8,58950 NZD ($)
1 EUR = 1,717900 NZD
0,582106 EUR = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për euro në Dollar Zelanda e Re?

euro kurs në Dollar Zelanda e Re = 1,72

Konvertimi EUR në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore EUR dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 5 EUR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZD
USD11.129961.261450.739180.009320.65649
EUR0.8849811.116360.654160.008250.58098
GBP0.792740.8957710.585980.007390.52043
CAD1.352851.528671.7065510.012610.88813
JPY107.26498121.20556135.3091579.28821170.41850
NZD1.523251.721221.921501.125960.014201

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga EUR to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për EUR është €. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për euro u ndryshua së fundmi në Juli 10, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Juli 10, 2020. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit euro në Dollar Zelanda e Re = 1,72.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.