100 EUR në NZD - euro në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë euro to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë euro monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga euro to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 15:51
100 EUR (€)
=
0,00000 NZD ($)
1 EUR = NZD
inf EUR = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për euro në Dollar Zelanda e Re?

euro kurs në Dollar Zelanda e Re =

Konvertimi EUR në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore EUR dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 100 EUR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZD
USD11.213601.412040.825750.009190.72497
EUR0.8239911.163510.680420.007570.59737
GBP0.708200.8594710.584790.006510.51342
CAD1.211021.469691.7100010.011130.87795
JPY108.84398132.09332153.6921089.87830178.90847
NZD1.379371.674011.947731.139020.012671

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga EUR to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për EUR është €. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për euro u ndryshua së fundmi në Mai 13, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Mai 13, 2021. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit euro në Dollar Zelanda e Re = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.