1 NZD në EUR - Dollar Zelanda e Re në euro konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zelanda e Re to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga euro. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.03.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zelanda e Re monedhën e parazgjedhur. Kliko në euro ose euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zelanda e Re to euro kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.03.2021 00:26
1 NZD ($)
=
0,60138 EUR (€)
1 NZD = 0,601378 EUR
1,662848 NZD = 1 EUR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zelanda e Re në euro?

Dollar Zelanda e Re kurs në euro = 0,60

Konvertimi NZD në euro

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NZD dhe monedhën e synuar euro me një shumë 1 NZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZD
USD11.192651.385090.791880.009220.71784
EUR0.8384711.161360.663970.007730.60189
GBP0.721980.8610610.571720.006660.51826
CAD1.262821.506101.7491210.011650.90650
JPY108.40797129.29260150.1547485.84594177.81975
NZD1.393071.661441.929521.103140.012851

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

nga NZD to EUR kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Simbol për NZD është $. Simbol për EUR është €. Kursit të këmbimit për Dollar Zelanda e Re u ndryshua së fundmi në März 09, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për euro është përditësuar të fundit në März 09, 2021. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zelanda e Re në euro = 0,60.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.