GYD në USD - Dollar guajanaez në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar guajanaez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.02.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar guajanaez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar guajanaez to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.02.2020 02:40
1 GYD ($)
=
0,00478 USD ($)
1 GYD = 0,004783 USD
209,087792 GYD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar guajanaez në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar guajanaez kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi GYD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GYD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 GYD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGYD
USD11.078831.294830.755530.009010.00480
EUR0.9269311.200210.700330.008350.00445
GBP0.772310.8331910.583500.006960.00370
CAD1.323571.427911.7137910.011930.00635
JPY110.97850119.72694143.6977683.8478510.53219
GYD208.53041224.96889270.01044157.551481.879021

Vendet që paguajnë me Dollar guajanaez (GYD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga GYD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar guajanaez është monedha në Guyana. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për GYD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar guajanaez u ndryshua së fundmi në Februar 20, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Februar 20, 2020. GYD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar guajanaez në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.