10 INR në CHF - Rupia indiane në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupia indiane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupia indiane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupia indiane to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.07.2020 19:29
10 INR (₹)
=
0,12525 CHF (CHF)
1 INR = 0,012525 CHF
79,843507 INR = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupia indiane në Franc zviceran?

Rupia indiane kurs në Franc zviceran = 0,01

Konvertimi INR në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore INR dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 10 INR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFINR
USD11.125781.248240.736500.009301.056970.01324
EUR0.8882711.108770.654210.008260.938870.01176
GBP0.801130.9019010.590030.007450.846770.01061
CAD1.357781.528561.6948210.012631.435120.01798
JPY107.48898121.00935134.1717079.165531113.612101.42355
CHF0.946111.065111.180960.696810.0088010.01253
INR75.5075085.0051294.2512555.611200.7024779.808801

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga INR to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Rupia indiane është monedha në Indi. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për INR është ₹. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Rupia indiane u ndryshua së fundmi në Juli 02, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në Juli 02, 2020. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupia indiane në Franc zviceran = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.