10 IRR në NOK - Rial iranian në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rial iranian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.12.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rial iranian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rial iranian to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.12.2021 03:44
10 IRR (﷼)
=
0,00216 NOK (kr)
1 IRR = 0,000216 NOK
4.634,031960 IRR = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rial iranian në Krone norvegjeze?

Rial iranian kurs në Krone norvegjeze = 0,00

Konvertimi IRR në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore IRR dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 10 IRR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYIRRNOK
USD11.134461.331070.784040.008820.000020.11080
EUR0.8814811.173310.691110.007770.000020.09767
GBP0.751280.8522910.589030.006630.000020.08324
CAD1.275451.446941.6977110.011250.000030.14132
JPY113.39550128.64290150.9374088.9066110.0026812.56403
IRR42,275.0004747,959.3867856,271.0065833,145.29475372.8102314,683.99779
NOK9.0254110.2389912.013467.076280.079590.000211

Vendet që paguajnë me Rial iranian (IRR)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

Convert Rial iranian to other Popular World Currencies


nga IRR to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Rial iranian është monedha në Iran. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për IRR është ﷼. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Rial iranian u ndryshua së fundmi në Dezember 02, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Dezember 02, 2021. IRR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rial iranian në Krone norvegjeze = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.