Thursday 13 June 2024

10 IRR në SGD - Rial iranian në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rial iranian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 13.06.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rial iranian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rial iranian to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rial iranian në Dollar Singapori?

Amount
From
To

10 Rial iranian =

0,000320 Dollar Singapori

1 IRR = 0,0000320 SGD

1 SGD = 31.207,49 IRR

Rial iranianDollar Singapori conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 13 qershor 2024 në 4:55:26 e paradites, GMT+2

Rial iranian kurs në Dollar Singapori = 0,0000320

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi IRR në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore IRR dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 10 IRR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 10 Rial iranian (IRR) dhe Dollar Singapori (SGD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 10 IRR (Rial iranian) to SGD (Dollar Singapori) ✅ IRR to SGD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Rial iranian (IRR) në Dollar Singapori (SGD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 10 Rial iranian ( IRR ) në Dollar Singapori ( SGD )

Krahasoni koston e 10 Rial iranian në Dollar Singapori në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 10 IRR në SGD Ndryshimet Ndryshimet %
Juni 13, 2024 e enjte 10 IRR = 0.00032044 SGD - -
Juni 12, 2024 e mërkurë 10 IRR = 0.00032139 SGD +0.00000010 SGD +0.29664282 %
Juni 11, 2024 e marte 10 IRR = 0.00032147 SGD +0.00000001 SGD +0.02696754 %
Juni 10, 2024 e hënë 10 IRR = 0.00032148 SGD - +0.00280583 %
Juni 9, 2024 të dielën 10 IRR = 0.00032086 SGD -0.00000006 SGD -0.19474801 %
Juni 8, 2024 e shtune 10 IRR = 0.00032093 SGD +0.00000001 SGD +0.02220934 %
Juni 7, 2024 e premte 10 IRR = 0.00031958 SGD -0.00000013 SGD -0.41957479 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYIRRSGD
USD11.08021.27830.72780.00640.00000.7412
EUR0.925811.18340.67380.00590.00000.6862
GBP0.78230.845010.56930.00500.00000.5798
CAD1.37401.48421.756410.00870.00001.0184
JPY157.1845169.7897200.9313114.398810.0037116.5068
IRR42,099.999845,476.149153,817.047330,640.3541267.8381131,204.9482
SGD1.34911.45731.72460.98190.00860.00001

Vendet që paguajnë me Rial iranian (IRR)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

Konvertoni Rial iranian në monedha të tjera botërore


nga IRR to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Rial iranian është monedha në Iran. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për IRR është ﷼. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Rial iranian u ndryshua së fundmi në Juni 13, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Juni 13, 2024. IRR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rial iranian në Dollar Singapori = 0,0000320.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.