5 TJS në NOK - Taxhikistani Somoni në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Taxhikistani Somoni to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 08.08.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Taxhikistani Somoni monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Taxhikistani Somoni to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 08.08.2020 03:38
5 TJS
=
4,39245 NOK (kr)
1 TJS = 0,878489 NOK
1,138318 TJS = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Taxhikistani Somoni në Krone norvegjeze?

Taxhikistani Somoni kurs në Krone norvegjeze = 0,88

Konvertimi TJS në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TJS dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 5 TJS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNOKTJS
USD11.177791.304900.747410.009440.110430.09693
EUR0.8490511.107910.634580.008020.093760.08229
GBP0.766350.9026010.572770.007240.084630.07428
CAD1.337961.575841.7458910.012630.147750.12968
JPY105.90602124.73546138.1962779.15514111.6952710.26499
NOK9.0554610.6654611.816426.768130.0855010.87770
TJS10.3172112.1515513.462887.711180.097421.139341

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga TJS to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për TJS është . Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Taxhikistani Somoni u ndryshua së fundmi në August 08, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në August 08, 2020. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Taxhikistani Somoni në Krone norvegjeze = 0,88.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.