5 TJS në RUB - Taxhikistani Somoni në Rubla ruse konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Taxhikistani Somoni to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rubla ruse. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 15.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Taxhikistani Somoni monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rubla ruse ose Rubla ruse për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Taxhikistani Somoni to Rubla ruse kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 15.11.2019 01:37
5 TJS
=
32,87760 RUB (₽)
1 TJS = 6,575520 RUB
0,152079 TJS = 1 RUB

Cila është kursi aktual i këmbimit për Taxhikistani Somoni në Rubla ruse?

Taxhikistani Somoni kurs në Rubla ruse = 6,58

Konvertimi TJS në Rubla ruse

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TJS dhe monedhën e synuar Rubla ruse me një shumë 5 TJS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYRUBTJS
USD11.100401.286070.754610.009210.015610.10321
EUR0.9087611.168730.685760.008370.014180.09379
GBP0.777570.8556310.586760.007160.012140.08025
CAD1.325191.458231.7042810.012210.020680.13677
JPY108.57403119.47492139.6333881.9312211.6947211.20587
RUB64.0662070.4984882.3933748.345100.5900716.61224
TJS9.6890310.6618212.460747.311460.089240.151231

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Vendet që paguajnë me Rubla ruse (RUB)

nga TJS to RUB kalkulator i kursit të këmbimit

Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Rubla ruse është monedha në Rusi. Simbol për TJS është . Simbol për RUB është ₽. Kursit të këmbimit për Taxhikistani Somoni u ndryshua së fundmi në November 15, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Rubla ruse është përditësuar të fundit në November 15, 2019. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. RUB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Taxhikistani Somoni në Rubla ruse = 6,58.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.