BZD në USD - Dollar Belize në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Belize to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Belize monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Belize to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 09:01
1 BZD (BZ$)
=
0,00000 USD ($)
1 BZD = USD
inf BZD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Belize në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Belize kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar =

Konvertimi BZD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BZD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBZD
USD11.216321.397450.824040.009210.49987
EUR0.8221511.148910.677490.007570.41096
GBP0.715590.8703910.589680.006590.35770
CAD1.213531.476051.6958510.011180.60660
JPY108.58504132.07465151.7421989.47866154.27803
BZD2.000532.433302.795651.648520.018421

Vendet që paguajnë me Dollar Belize (BZD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga BZD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Belize është monedha në Belize. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BZD është BZ$. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Belize u ndryshua së fundmi në Mai 10, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Mai 10, 2021. BZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Belize në Shtetet e Bashkuara Dollar = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.