CHF në NOK - Franc zviceran në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc zviceran to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.04.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc zviceran monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc zviceran to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.04.2020 12:45
1 CHF (CHF)
=
10,84420 NOK (kr)
1 CHF = 10,844200 NOK
0,092215 CHF = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc zviceran në Krone norvegjeze?

Franc zviceran kurs në Krone norvegjeze = 10,84

Konvertimi CHF në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CHF dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1 CHF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFNOK
USD11.079091.224710.707670.009231.022080.09429
EUR0.9267111.134940.655800.008550.947170.08737
GBP0.816520.8811010.577830.007530.834550.07699
CAD1.413091.524851.7306310.013041.444290.13323
JPY108.38850116.96117132.7444676.703181110.7818310.21944
CHF0.978401.055781.198250.692380.0090310.09225
NOK10.6061111.4449612.989407.505610.0978510.840301

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga CHF to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për CHF është CHF. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Franc zviceran u ndryshua së fundmi në April 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në April 04, 2020. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc zviceran në Krone norvegjeze = 10,84.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.