1 CVE në VND - Shield Kepi Verde në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.11.2019 01:36
1 CVE ($)
=
232,71300 VND (₫)
1 CVE = 232,713000 VND
0,004297 CVE = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Dong vietnamez?

Shield Kepi Verde kurs në Dong vietnamez = 232,71

Konvertimi CVE në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 1 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVEVND
USD11.105071.290210.756400.009190.009980.00004
EUR0.9049211.167540.684490.008320.009030.00004
GBP0.775070.8565010.586260.007130.007740.00003
CAD1.322051.460951.7057210.012160.013190.00006
JPY108.75798120.18519140.3211182.2649611.085410.00469
CVE100.20009110.72811129.2795975.791740.9213110.00432
VND23,208.5000025,647.0185229,943.9401917,555.00002213.39584231.621561

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga CVE to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për CVE është $. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në November 16, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në November 16, 2019. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Dong vietnamez = 232,71.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.