50 JPY në GBP - Jen japonez në Sterling Pound Britanik konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Jen japonez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Sterling Pound Britanik. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Jen japonez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Sterling Pound Britanik ose Sterling Pound Britanik për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Jen japonez to Sterling Pound Britanik kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 10:04
50 JPY (¥)
=
0,00000 GBP (£)
1 JPY = GBP
inf JPY = 1 GBP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Jen japonez në Sterling Pound Britanik?

Jen japonez kurs në Sterling Pound Britanik =

Konvertimi JPY në Sterling Pound Britanik

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JPY dhe monedhën e synuar Sterling Pound Britanik me një shumë 50 JPY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPY
USD11.195291.382690.799160.00921
EUR0.8366211.156790.668600.00771
GBP0.723230.8644610.577980.00666
CAD1.251311.495671.7301710.01153
JPY108.56100129.76142150.1061986.757881

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

Vendet që paguajnë me Sterling Pound Britanik (GBP)

nga JPY to GBP kalkulator i kursit të këmbimit

Jen japonez është monedha në Japoni. Sterling Pound Britanik është monedha në Mbretëria e Bashkuar. Simbol për JPY është ¥. Simbol për GBP është £. Kursit të këmbimit për Jen japonez u ndryshua së fundmi në April 20, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Sterling Pound Britanik është përditësuar të fundit në April 20, 2021. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Jen japonez në Sterling Pound Britanik = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.