1000 MDL në INR - Leo moldave në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.11.2019 14:56
1000 MDL
=
4.098,79000 INR (₹)
1 MDL = 4,098790 INR
0,243974 MDL = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Rupia indiane?

Leo moldave kurs në Rupia indiane = 4,10

Konvertimi MDL në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 1000 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRMDL
USD11.105131.290750.756250.009190.013960.05705
EUR0.9048711.167960.684310.008320.012630.05162
GBP0.774740.8561910.585900.007120.010810.04420
CAD1.322321.461331.7067810.012160.018460.07543
JPY108.76904120.20392140.3937082.2565311.518056.20497
INR71.6505079.1831192.4829354.185650.6587414.08746
MDL17.5293419.3722022.6260113.256550.161160.244651

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga MDL to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për MDL është . Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në November 17, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në November 17, 2019. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Rupia indiane = 4,10.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.