MDL në INR - Leo moldave në Rupia indiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rupia indiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.12.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rupia indiane ose Rupia indiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Rupia indiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.12.2019 16:05
1 MDL
=
4,09237 INR (₹)
1 MDL = 4,092370 INR
0,244357 MDL = 1 INR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Rupia indiane?

Leo moldave kurs në Rupia indiane = 4,09

Konvertimi MDL në Rupia indiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Rupia indiane me një shumë 1 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINRMDL
USD11.108841.311010.755960.009190.013990.05725
EUR0.9018511.182330.681760.008290.012610.05163
GBP0.762770.8457910.576620.007010.010670.04367
CAD1.322821.466791.7342310.012150.018500.07573
JPY108.82989120.67471142.6772082.2711211.522116.23048
INR71.4995079.2813693.7366454.050820.6569814.09333
MDL17.4673319.3684422.8998713.204620.160500.244301

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

nga MDL to INR kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Rupia indiane është monedha në Indi. Simbol për MDL është . Simbol për INR është ₹. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në Dezember 05, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Rupia indiane është përditësuar të fundit në Dezember 05, 2019. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Rupia indiane = 4,09.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.