10 NZD në USD - Dollar Zelanda e Re në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zelanda e Re to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zelanda e Re monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zelanda e Re to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 17:21
10 NZD ($)
=
0,00000 USD ($)
1 NZD = USD
inf NZD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zelanda e Re në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Zelanda e Re kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar =

Konvertimi NZD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NZD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 10 NZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZD
USD11.208351.404520.821720.009120.71751
EUR0.8275811.162350.680040.007550.59379
GBP0.711990.8603310.585050.006500.51086
CAD1.216961.470511.7092410.011100.87318
JPY109.59402132.42790153.9274390.05594178.63502
NZD1.393711.684081.957491.145240.012721

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga NZD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për NZD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Zelanda e Re u ndryshua së fundmi në Mai 15, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Mai 15, 2021. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zelanda e Re në Shtetet e Bashkuara Dollar = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.