5 SRD në SGD - Dollar surinamez në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar surinamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.05.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar surinamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar surinamez to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.05.2020 03:57
5 SRD ($)
=
0,95119 SGD ($)
1 SRD = 0,190237 SGD
5,256601 SRD = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar surinamez në Dollar Singapori?

Dollar surinamez kurs në Dollar Singapori = 0,19

Konvertimi SRD në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SRD dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 5 SRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSGDSRD
USD11.097221.234170.723720.009300.705790.13408
EUR0.9114011.124820.659600.008470.643250.12220
GBP0.810260.8890310.586400.007530.571870.10864
CAD1.381751.516081.7053210.012850.975220.18527
JPY107.55803118.01459132.7450877.84189175.9132214.42181
SGD1.416861.554601.748641.025410.0131710.18998
SRD7.458018.183079.204475.397510.069345.263781

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga SRD to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar surinamez është monedha në Suriname. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për SRD është $. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Dollar surinamez u ndryshua së fundmi në Mai 27, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Mai 27, 2020. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar surinamez në Dollar Singapori = 0,19.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.