MDL në JPY - Leo moldave në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.10.2019 15:25
1 MDL
=
6,26862 JPY (¥)
1 MDL = 6,268620 JPY
0,159525 MDL = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Jen japonez?

Leo moldave kurs në Jen japonez = 6,27

Konvertimi MDL në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 1 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMDL
USD11.116501.298500.761750.009220.05756
EUR0.8956611.163010.682260.008260.05156
GBP0.770120.8598410.586630.007100.04433
CAD1.312781.465711.7046410.012110.07557
JPY108.40704121.03647140.7666182.5785416.24022
MDL17.3723019.3961822.5579413.233270.160251

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga MDL to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për MDL është . Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në Oktober 20, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Oktober 20, 2019. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Jen japonez = 6,27.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.