1 MDL në CNY - Leo moldave në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Leo moldave to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Leo moldave monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Leo moldave to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.11.2020 03:03
1 MDL
=
0,38218 CNY (¥)
1 MDL = 0,382175 CNY
2,616602 MDL = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Leo moldave në Kineze juan?

Leo moldave kurs në Kineze juan = 0,38

Konvertimi MDL në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MDL dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 MDL. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYMDL
USD11.190911.338180.769300.009580.152000.05806
EUR0.8397011.123660.645980.008040.127630.04875
GBP0.747290.8899510.574890.007160.113590.04339
CAD1.299881.548031.7394610.012450.197580.07547
JPY104.37803124.30470139.6763480.29851115.865396.06000
CNY6.578987.834968.803845.061240.0630310.38196
MDL17.2241020.5123323.0489113.250580.165022.618051

Vendet që paguajnë me Leo moldave (MDL)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga MDL to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Leo moldave është monedha në Moldavi. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për MDL është . Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Leo moldave u ndryshua së fundmi në November 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në November 26, 2020. MDL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Leo moldave në Kineze juan = 0,38.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.