50 JPY në CHF - Jen japonez në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Jen japonez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Jen japonez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Jen japonez to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 18:58
50 JPY (¥)
=
0,00000 CHF (CHF)
1 JPY = CHF
inf JPY = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Jen japonez në Franc zviceran?

Jen japonez kurs në Franc zviceran =

Konvertimi JPY në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JPY dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 50 JPY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHF
USD11.203661.393970.793190.009271.09194
EUR0.8308011.158110.658980.007700.90718
GBP0.717380.8634810.569010.006650.78333
CAD1.260741.517501.7574310.011681.37665
JPY107.91198129.88970150.4261785.594501117.83356
CHF0.915801.102321.276600.726400.008491

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga JPY to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Jen japonez është monedha në Japoni. Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për JPY është ¥. Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Jen japonez u ndryshua së fundmi në April 22, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në April 22, 2021. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Jen japonez në Franc zviceran = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.