5 CVE në EUR - Shield Kepi Verde në euro konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga euro. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 18.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në euro ose euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to euro kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 18.01.2021 14:53
5 CVE ($)
=
0,04534 EUR (€)
1 CVE = 0,009069 EUR
110,269996 CVE = 1 EUR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në euro?

Shield Kepi Verde kurs në euro = 0,01

Konvertimi CVE në euro

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar euro me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVE
USD11.209671.360460.783490.009610.01097
EUR0.8266811.124660.647690.007950.00907
GBP0.735050.8891610.575900.007070.00806
CAD1.276351.543951.7364210.012270.01400
JPY104.00602125.81246141.4961281.4873911.14069
CVE91.17821110.29511124.0443971.436960.876661

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

nga CVE to EUR kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Simbol për CVE është $. Simbol për EUR është €. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në Januar 19, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për euro është përditësuar të fundit në Januar 19, 2021. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në euro = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.