5 CVE në AUD - Shield Kepi Verde në Australian Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Australian Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Australian Dollar ose Australian Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Australian Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.01.2021 03:17
5 CVE ($)
=
0,07136 AUD ($)
1 CVE = 0,014271 AUD
70,071683 CVE = 1 AUD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Australian Dollar?

Shield Kepi Verde kurs në Australian Dollar = 0,01

Konvertimi CVE në Australian Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Australian Dollar me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAUDCVE
USD11.212861.363080.785200.009630.769580.01095
EUR0.8245011.123860.647400.007940.634520.00903
GBP0.733640.8897910.576050.007060.564590.00804
CAD1.273571.544651.7359710.012260.980120.01395
JPY103.88903126.00246141.6086181.57340179.951421.13787
AUD1.299401.575991.771181.020290.0125110.01423
CVE91.30122110.73526124.4504771.689490.8788370.264031

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

nga CVE to AUD kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Simbol për CVE është $. Simbol për AUD është $. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në Januar 20, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Australian Dollar është përditësuar të fundit në Januar 20, 2021. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Australian Dollar = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.