5 CVE në NOK - Shield Kepi Verde në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.12.2020 15:50
5 CVE ($)
=
0,48370 NOK (kr)
1 CVE = 0,096740 NOK
10,336954 CVE = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Krone norvegjeze?

Shield Kepi Verde kurs në Krone norvegjeze = 0,10

Konvertimi CVE në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVENOK
USD11.213941.347590.781470.009600.010940.11378
EUR0.8237711.110100.643750.007910.009020.09372
GBP0.742070.9008210.579900.007120.008120.08443
CAD1.279641.553401.7244210.012280.014000.14559
JPY104.17099126.45717140.3798781.4068011.1400411.85209
CVE91.37497110.92359123.1360771.407060.87716110.39622
NOK8.7892510.6696111.844316.868560.084370.096191

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga CVE to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për CVE është $. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në Dezember 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në Dezember 05, 2020. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Krone norvegjeze = 0,10.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.