5 CVE në SGD - Shield Kepi Verde në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 03.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 03.12.2020 03:04
5 CVE ($)
=
0,07348 SGD ($)
1 CVE = 0,014695 SGD
68,050357 CVE = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Dollar Singapori?

Shield Kepi Verde kurs në Dollar Singapori = 0,01

Konvertimi CVE në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVESGD
USD11.209431.335350.773100.009570.010920.74696
EUR0.8268411.104120.639230.007910.009030.61761
GBP0.748870.9057010.578950.007160.008180.55937
CAD1.293501.564391.7272710.012380.014120.96619
JPY104.52296126.41333139.5751780.8066211.1411078.07417
CVE91.59841110.78197122.3163270.814660.87635168.42008
SGD1.338771.619141.787731.035000.012810.014621

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga CVE to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për CVE është $. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në Dezember 03, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Dezember 03, 2020. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Dollar Singapori = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.