5 CVE në USD - Shield Kepi Verde në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.11.2020 19:23
5 CVE ($)
=
0,05384 USD ($)
1 CVE = 0,010768 USD
92,872069 CVE = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Shield Kepi Verde kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01

Konvertimi CVE në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVE
USD11.182181.329110.763500.009570.01072
EUR0.8459011.124280.645840.008090.00907
GBP0.752390.8894510.574450.007200.00807
CAD1.309761.548371.7408010.012530.01405
JPY104.49899123.53660138.8903279.7851511.12064
CVE93.24975110.23798123.9388871.196330.892351

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga CVE to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për CVE është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në November 24, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në November 24, 2020. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.