5 CVE në RUB - Shield Kepi Verde në Rubla ruse konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shield Kepi Verde to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rubla ruse. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 18.11.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shield Kepi Verde monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rubla ruse ose Rubla ruse për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shield Kepi Verde to Rubla ruse kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 18.11.2019 19:14
5 CVE ($)
=
3,20593 RUB (₽)
1 CVE = 0,641185 RUB
1,559612 CVE = 1 RUB

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shield Kepi Verde në Rubla ruse?

Shield Kepi Verde kurs në Rubla ruse = 0,64

Konvertimi CVE në Rubla ruse

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CVE dhe monedhën e synuar Rubla ruse me një shumë 5 CVE. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVERUB
USD11.108431.296470.756640.009210.010030.01567
EUR0.9021811.169640.682620.008310.009050.01413
GBP0.771330.8549610.583610.007110.007740.01208
CAD1.321641.464941.7134610.012180.013260.02070
JPY108.53150120.29983140.7078882.1191211.088651.70027
CVE99.69350110.50350129.2496675.431940.9185711.56182
RUB63.8318070.7532482.7560448.297600.588140.640281

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

Vendet që paguajnë me Rubla ruse (RUB)

nga CVE to RUB kalkulator i kursit të këmbimit

Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Rubla ruse është monedha në Rusi. Simbol për CVE është $. Simbol për RUB është ₽. Kursit të këmbimit për Shield Kepi Verde u ndryshua së fundmi në November 19, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Rubla ruse është përditësuar të fundit në November 19, 2019. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. RUB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shield Kepi Verde në Rubla ruse = 0,64.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.