USD në IRR - Shtetet e Bashkuara Dollar në Rial iranian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rial iranian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.08.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rial iranian ose Rial iranian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Rial iranian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.08.2022 10:03
1 USD ($)
=
42.333,29500 IRR (﷼)
1 USD = 42.333,295000 IRR
0,000024 USD = 1 IRR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Rial iranian?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Rial iranian = 42.333,30

Konvertimi USD në Rial iranian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Rial iranian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYIRR
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.172280.765160.007250.00002
GBPinf0.8530410.652720.006180.00002
CADinf1.306911.5320610.009470.00003
JPYinf138.01589161.79293105.6048510.00324
IRRinf42,659.0650050,008.2659232,641.20119309.088081

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Rial iranian (IRR)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to IRR kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Rial iranian është monedha në Iran. Simbol për USD është $. Simbol për IRR është ﷼. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në August 19, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Rial iranian është përditësuar të fundit në August 19, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. IRR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Rial iranian = 42.333,30.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.