Thursday 13 June 2024

USD në TJS - Shtetet e Bashkuara Dollar në Taxhikistani Somoni konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Taxhikistani Somoni. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 13.06.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Taxhikistani Somoni ose Taxhikistani Somoni për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Taxhikistani Somoni kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Taxhikistani Somoni?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

10,60 Taxhikistani Somoni

1 USD = 10,60 TJS

1 TJS = 0,0943 USD

Shtetet e Bashkuara DollarTaxhikistani Somoni conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 13 qershor 2024 në 12:35:12 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Taxhikistani Somoni = 10,60

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Taxhikistani Somoni

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Taxhikistani Somoni me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Taxhikistani Somoni (TJS) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to TJS (Taxhikistani Somoni) ✅ USD to TJS Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Taxhikistani Somoni (TJS) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Taxhikistani Somoni ( TJS )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Taxhikistani Somoni në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në TJS Ndryshimet Ndryshimet %
Juni 13, 2024 e enjte 1 USD = 10.60175565 TJS - -
Juni 12, 2024 e mërkurë 1 USD = 10.71547207 TJS +0.11371642 TJS +1.07261875 %
Juni 11, 2024 e marte 1 USD = 10.63841105 TJS -0.07706102 TJS -0.71915659 %
Juni 10, 2024 e hënë 1 USD = 10.86968337 TJS +0.23127232 TJS +2.17393667 %
Juni 9, 2024 të dielën 1 USD = 10.80578758 TJS -0.06389579 TJS -0.58783484 %
Juni 8, 2024 e shtune 1 USD = 10.80578758 TJS - -
Juni 7, 2024 e premte 1 USD = 10.69610234 TJS -0.10968524 TJS -1.01506011 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYTJS
USD11.08071.27830.72780.00640.0943
EUR0.925311.18290.67350.00590.0873
GBP0.78230.845410.56930.00500.0738
CAD1.37401.48491.756410.00870.1296
JPY157.1845169.8668200.9313114.3988114.8263
TJS10.601711.457113.55247.71590.06741

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to TJS kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Simbol për USD është $. Simbol për TJS është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juni 13, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Taxhikistani Somoni është përditësuar të fundit në Juni 13, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Taxhikistani Somoni = 10,60.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.